Kasanın fan renginin kendi kendine değişmesi

swops

Hectopat
Hayatımda hiç buna benzer bir sorun yaşayan birini görmedim cidden kendim bile şaşırdım kasa fanları normalde RGB yanarken bugün bir anda kırmızı yeşil olmaya başladı 2-3 sn kırmızı yeşil dönüp sonra RGB'ye geri dönüyor fanları ayarlamadım yazılımla ayarlanmıyor sadece tuşla ayarlanıyor ve o tuş takılı değil çalışması imkansız yani, ben yapmış olamam. Kasa modeli: Power Boost VK-G2052s RGB
Sebebi nedir? Nasıl çözebilirim, gerçekten çok saçma bir sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Renk gösterisi gibi modlar olur genelde RGB fanlarda o devreye girmiş olabilir kumanda üzerinden sabit bir renk moduna almayı deneyin.

Renk gösterisi gibi modlar olur genelde RGB fanlarda o devreye girmiş olabilir kumanda üzerinden sabit bir renk moduna almayı deneyin.

Hocam fanların kumandası yok, işin garip kısmı da o. Reboot tuşuyla ayarlanıyor normalde ama bende o tuş kayıtlı değil o tuşa basınca reboot atıyor fanlar değişmiyor, cidden napıcam bilmiyorum yaşayan kimse yok.

Geçici olarak reset tuşunu kontrolcüye takıp sabit bir mod a ayarlayın sonrasında reset tuşunu tekrar anakart a bağlayıp durumu gözlemleyin kontrolcü sıfırlanmış olabilir.

Kablosu varsa tak çıkar yap. Kısa devre olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…