Çözüldü Kasanın fanı yavaş dönmeye başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sanırım fan mevta olmuş enerji alıyor döndürmeye çalışıyor ama takılıyor belki içindeki devresinde bir eleman bozulmuşta olabilir. O fanın tanesi en az 50 60 lira vardır yeni alacaksan 65 liraya Arctic fan var performansı iyi ama RGB değil ben renkli bir şey istiyorum ucuz görünüşü güzel olsun performansıda normal olsun diyorsan Snowman fanlarını tavsiye ederim.
Hocam, nereye bağlı? Molex ile mi? Anakarta mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam detay verirseniz yardımcı oluruz PSU kaç Watt? Nereye bağlandı?

Normalde böyle değildi bugün uyandım. Açtım ve ses böyle gelmeye o fanda yavaş dönmeye başladı
Değil kasanın fani
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, fanda ses var. Sökün bakın. Yağ deliği varsa yağlayın. Yoksa bence yenisini alın. Daha iyi olur. Fan sorunlu.

Sanırım fan mevta olmuş enerji alıyor döndürmeye çalışıyor ama takılıyor belki içindeki devresinde bir eleman bozulmuşta olabilir. O fanın tanesi en az 50 60 lira vardır yeni alacaksan 65 liraya Arctic fan var performansı iyi ama RGB değil ben renkli bir şey istiyorum ucuz görünüşü güzel olsun performansıda normal olsun diyorsan Snowman fanlarını tavsiye ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı