Kasanın içine vida düştü

Görünmez kısma gitti derken? Nasıl çıkaramadınız.
Ya da 2 sistem aldım ekran kartını takarken bunlar montajda takmış takılan yeri yamulmuş biraz takarken bir tane düşürdüm elimle alırken bi yere sıkıştı sonra kasayı tuttum salladım salladım iyice sıkıştı

Yerçekimini kullanarak kurtarmaya çalışın. Açık bir kabloya, anakarta falan temas ederse kısa devre yaptırabilir, ihtimal düşük olsa da önlem almakta yarar var.

Yerçekimini kullanarak kurtarmaya çalışın. Açık bir kabloya, anakarta falan temas ederse kısa devre yaptırabilir, ihtimal düşük olsa da önlem almakta yarar var.

Cevaplarınız için teşekkür ederim PC'den iyi anlarım fakat sökme takma işi olunca hiçbir şey yapamıyorum. 2 haftadır böyle kullanıyorum inşallah sorun çıkmaz, yakında işlemci fanı alacağım onu takarken çıkarırım inşallah.

Kısa devre yapabilir, ihtimal düşük ama olabilir.

Kısa devre yapmasa bile ses yapacaktır. Tarr tarr tarr diye. Zira kasaya sürtecek.

Anakartı sökün, alın vidayı geri takın. Üşenmeyin.

Az olsa da sıkıntı çıkarma ihtimali var, yukarıda hocalarımın da dediği gibi, üşenme çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…