Kasanın Ön Tarafı Nasıl Açılır?

GamerNuri

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ekibi, size bir sorum olacak. Ben kasamın ön tarafını açmak istiyorum. Yani kulaklık, mikrofon, USB, CD-Rom gibi ekipmanların takıldığı yer. Eğer yazıyla ilgili bir hatam varsa lütfen söyleyiniz ki, gelecek sefere daha iyi bir yazı hazırlayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın marka/modelini bilmeden nasıl yardımcı olalım? Kitapçığa bakın, orada hepsi yazar.

bu modele göre değişir. Misal benim ön portlar'ın devre kartı 5.25 slotların'ın üstünde. Ön kapak kasanda sökülebiliyor ise bu şöyle mümkün. Ön tarafın en altında elin girebildiği bir boşluk var ise oradan tutup çekilince açılıyor.

bu modele göre değişir. Misal benim ön portlar'ın devre kartı 5.25 slotların'ın üstünde. Ön kapak kasanda sökülebiliyor ise bu şöyle mümkün. Ön tarafın en altında elin girebildiği bir boşluk var ise oradan tutup çekilince açılıyor.
Bende kasamın ön camını sökmek istiyorum temizlemek için kasanın markası rampage apolet altında ise dediğiniz gibi bir delik mevcut fakat aynı hizada en üst kısımda usb girişleri mevcut çıkartırsam takamamaktan korkuyorum yardımcı olabilir misiniz ?
1.jpg

Bende Zalman Z9 var. Ön panel üstte USB girişleri ve power tuşu var. Kasayı tam karşına aldığında iki elini ön panelin yanlarındaki birleşme kısmındaki aralıklara dayayıp tırnaklarınla kendine çektiğinde yerinden çıkıyor. Ama dikkat et çok zorlama. Üstteki USB girişleriyle kablo bağlantısı olabilir üstten. Senin kasanı tam bilmiyorum tabi ama benzerlik olabilir diye yazayım dedim. Konu eskiymiş ya yeni fark ettim. 😀
...
20190605_223142.jpg
20190605_223221.jpg

Son düzenleme:
Bende Zalman Z9 var. Ön panel üstte USB girişleri ve power tuşu var. Kasayı tam karşına aldığında iki elini ön panelin yanlarındaki birleşme kısmındaki aralıklara dayayıp tırnaklarınla kendine çektiğinde yerinden çıkıyor. Ama dikkat et çok zorlama. Üstteki USB girişleriyle kablo bağlantısı olabilir üstten. Senin kasanı tam bilmiyorum tabi ama benzerlik olabilir diye yazayım dedim. Konu eskiymiş ya yeni fark ettim. 😀
...
Eki Görüntüle 401378Eki Görüntüle 401380
fbe1b83a-60b6-44b0-85d2-063b0c0f10ac.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı