Kasanın önündeki fanlara çay döküldü

Orçun efe

Femtopat
Daha fazla  
Kasa çalışır vaziyette idi çay getiriyordum elim titredi hafif, çayın büyük bölümü yere döküldü ve 3-4 damla da kasanın önündeki hava giriş fanlarinin önündeki ızgaraya geldi. Çok büyük bir dökülme olmadı ama fanlarin onundeki izgaranin üstünden içeric çekebilir diye kapattım PC'yi, sizce herhangi bir sorun olur mu? Daha acmadim, girdiyse bile kurusun diye bekliyorum. Çayın döküldüğü yer burası.

Dosya Ekleri

• 20221020_201453.jpg
    20221020_201453.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 60
Dostum bende aynı şekil coca cola dökmüştüm ama çok fena 1 buçuk litrenin hepsini dökmüştüm. Hiç merak etme hiçbirşey olmaz. O kasanın fanları zaten üflediği için içeri geçirme gibi bir durumu olmuyor gönül rahatlığıyla açabilirsin.

Kasa çalışır vaziyette idi çay getiriyordum elim titredi hafif, çayın büyük bölümü yere döküldü ve 3-4 damla da kasanın önündeki hava giriş fanlarinin önündeki ızgaraya geldi. Çok büyük bir dökülme olmadı ama fanlarin onundeki izgaranin üstünden içeric çekebilir diye kapattım PC'yi, sizce herhangi bir sorun olur mu? Daha acmadim, girdiyse bile kurusun diye bekliyorum. Çayın döküldüğü yer burası.
Yok hocam fan zaten önü kapalı olduğu için zarar gelmez. Sadece arka bölümünde kablo gibi donanımlara dökülmediğinden emin olun.

Bir şey olmaz hocam sadece fön makinesı ile içine doğru üfleme yapma yeter.

Geri
Yukarı