Kasanın yan kapağı yok

Cam sıkıntı olur ya kırılır falan

Dark diamong Pro mesh

Cam tarafı normalde temper camlı fakat sordum temper cam özel üretim oluyormuş istesem de yaptıramam

Zaten cam yaptırma, plexi kestir, hem ucuz hem kırılma tehlikesi yok. Maksat görünümü düzgün olsun, tozlanmasın.

Bugün plexi sordum 200-250 TL masraf çıkar dedi

Oha :(.
40x40 var eğer kasanı kurtarıyorsa bundan alabilirsin. Ya da 50x50 alır biraz sen törpülersin. Gördüğün gibi son kullanıcı için satış yapan bir yer bile (kargosuyla, komisyonuyla) 80'e satarken 200 250 TL masraf için nasıl bir çalışma yapacaklarmış şaşırdım doğrusu.

Not: Normalde attığım yer bile pahalı sayılır, biraz uğraşsan daha uygununu bulursun da ben acelen vardır diye attım biraz araştır daha uygununu bulursan çök gitsin.

Benim kasada 3 yıldır hiç fan yok ve 2 kapağını da çıkardım 3 yıldır öyle kullanıyorum.
Fan olmayan kasanın kapağını kapatırsanız tabii daha sıcak çalışır.

Gösteriş olsun diye her yeri kapalı kasa almamak şart. Şu an uzay sistem kullanıyorsunuz, hava sirkülasyonu ortalama bir kasa bile kullansanız şu anki sıcaklıklarınızdan daha serin çalışacağına garanti verebilirim.

Siyah fotoblok alıp o ölçülerde kesebilirsiniz. En uygunu o olur kasa darbe almadıkça sorun yaratmaz.

Geri
Yukarı