Kasaya kaç tane ayrı hard disk takılabilir?

Daha fazla  
Mevcut 1 TB hard diskim ve M.2 500GB SSD mevcut fakat ben extra 5 TB'lik harddiskde taktırmak istiyorum aynı kasaya, diğer hard diskimde boşta kalmasın kullanılsın diye, bu mümkün mü?

HDD veya SSD olmasının çok önemi yok, sayı bakımından ama ben üç tane taktım. Üçten fazlasında biraz çakışma, işlevsellik gibi ki anakartta fazla yuva-sata girişi yoksa zaten takamıyorsunuz. Siz isterseniz 1 TB + 5 TB olarak iki HDD takıp, ikisini tek birim de yapabilirsiniz. Artık orası size kalmış.

Anakartınızın modelini söylerseniz ona göre toplam kaç adet takabileceğinizi söyleyebiliriz. Yukarıda arkadaşın da dediği gibi en az 2 tane takılabilir genelde.

Anakartınızın modelini söylerseniz ona göre toplam kaç adet takabileceğinizi söyleyebiliriz. Yukarıda arkadaşın da dediği gibi en az 2 tane takılabilir genelde.
bende b450 sh2 v2 var 1 tane harddisk 1 tane ssd 1 tane m2 ssd var normal m2 ssd hariç kaç tane takılır bende merak ettim.

Bende B450 SH2 V2 var 1 tane hard disk 1 tane SSD 1 tane M.2 SSD var normal M.2 SSD hariç kaç tane takılır bende merak ettim.

Sizin anakartınızda toplam 4 adet SATA girişi görünüyor kendi websitesinde. 2 SATA'yı SSD ve HDD ile kullanıyorsanız şu anda geriye 2 adet daha boş port bulunuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…