Kasaya mATX anakart takılır mı?

i5 3450 ekran kartı GT 730 idi 2 hafta önce RX 550 aldık zamanında klavye mouse monitör hepsini 3K'ya almıştık.
2 yıl önce dolar kuru şu ankinden cidden düşüktü, çok daha iyi bir sistem toplanabilirdi. Ben olsaydım upgrade etmezdim, uygun fiyata satıp biraz para ekleyip R3 3200G APU toplayıp RX 550 takardım.

2 Yıl önce dolar kuru şu ankinden cidden düşüktü, çok daha iyi bir sistem toplanabilirdi. Ben olsaydım upgrade etmezdim, uygun fiyata satıp biraz para ekleyip R3 3200G APU toplayıp RX 550 takardım.

Çok geç yapabilecek birşeyim yok :(
2 Yıl önce dolar kuru şu ankinden cidden düşüktü, çok daha iyi bir sistem toplanabilirdi. Ben olsaydım upgrade etmezdim, uygun fiyata satıp biraz para ekleyip R3 3200G APU toplayıp RX 550 takardım.

Daha da yükseltmeyi planlıyorum.

Çok geç yapabilecek birşeyim yok :(
Bence benim dediğim yöntem mantıklı, çok da para harcamamış olursun ve iki kat güçlü bir PC elde etmiş olursun. APU toplamak yerine i3 9100F alıp RX 550 de takabilirdim, sistemde nispeten güzel parça varsa yeni sisteme takardım. Bence bununla ilgili ayrı bir konu aç.

Bence benim dediğim yöntem mantıklı, çok da para harcamamış olursun ve iki kat güçlü bir PC elde etmiş olursun. APU toplamak yerine i3-9100F alıp RX 550'de takabilirdim, sistemde nispeten güzel parça varsa yeni sisteme takardım. Bence bununla ilgili ayrı bir konu aç.

Aslında yeni bir sistem satın alacaktım ama ekran kartı bozuldugu için RX 550 aldım. Yavaş yavaş yükseltirim dedim.

Aslında yeni bir sistem satın alacaktım ama ekran kartı bozuldugu için RX 550 aldım. Yavaş yavaş yükseltirim dedim.
Yükseltmeye değeceğini düşünmüyorum, ölü bir yatırım olur benim gözümde. Şu anki sisteminde nispeten iyi parçalar varsa yeni alacağım sisteme takardım, maliyetten kurtulurdum. Ayrı bir konu aç derim bununla ilgili.

Geri
Yukarı