Çözüldü Kaspersky antivirüs silinmesine rağmen var gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda454

Decapat
Daha fazla  
Arada bir Kaspersky indirip tam tarama yapıyorum. Uygulamayı siliyorum. Windows Defender açmaya çalıştığımda Kaspersky gözüküyor ama ben uygulamayı sildim. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

1677605401181.png

Çözüm
Hocam bir kişi daha foruma bunu yazmıştı bilgisayarı yeniden başlattınız mı? Eğer cevap hayırsa bir deneyin.
Sana %100 çözümü anlatıyorum ilk önce windows+r ye bas ve oraya appwiz.cpl yaz ve enter tuşuna bas bastıktan sonra orada karpersky"ı bul sağ tıkla ve kaldır seçeneğine bas devamı geliyor zaten oradan sileceksin eğer bunu zaten yaptıysanız bilgisayarınızı yeniden başlatın gene olmazsa bios ayarlarından belki destek alabilirsiniz.

Tamam hocam bekliyorum...
Düzeldi.Böyle basit bir şey neden aklıma gelmedi cidden.Teşekkür ederim.

Sana %100 çözümü anlatıyorum ilk önce windows+r ye bas ve oraya appwiz.cpl yaz ve enter tuşuna bas bastıktan sonra orada karpersky"ı bul sağ tıkla ve kaldır seçeneğine bas devamı geliyor zaten oradan sileceksin eğer bunu zaten yaptıysanız bilgisayarınızı yeniden başlatın gene olmazsa bios ayarlarından belki destek alabilirsiniz.
Gerek kalmadı ama yazdığınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı