Kaspersky avp.exe işlem hatası

fatihkasim

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
proje teknikeri
Arkadaşlar merhaba. Daha önce Norton antivirüsü satın alıp kullanmaya başladım. Fakat program arada kendini kapatıp bekleyip tekrar açtığından çok da güvenli gelmediği için programı iade ettim. Dün ise Kaspersky antivirüsü satın aldım fakat Raporlar penceresinin altında Dosya Antivirüsü diye bir kısım var, orada avp.exe işlem hatası diye bir sürü uyarı vermiş.

Dosya youna baktığımda ise antivirüs dosyasının içinde olduğu görülüyor. Kaspersky kendini virüs olarak mı algılıyor bir türlü anlamadım. Aşağıya hataları veriyorum. Bunlar sadece 4 tanesi. Bunun gibi bir ton hata vermiş.

Kod:
Bugün, 29.05.2021 10:38:53
Bugün, 29.05.2021 08:14:21                        Görev başlatıldı                            avp.exe    C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Total Security 21.3\avp.exe    C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Total Security 21.3        NT AUTHORITY\SYSTEM    Sistem kullanıcısı
Bugün, 29.05.2021 08:13:28    D:        D:    Mantıksal disk kesimi    İşlem hatası    İşlem hatası    İşlem hatası                        avp.exe    C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Total Security 21.3\avp.exe    C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Total Security 21.3        NT AUTHORITY\SYSTEM    Sistem kullanıcısı    Okuma hatası
Bugün, 29.05.2021 08:13:28    D:        D:    Mantıksal disk kesimi    İşlem hatası    İşlem hatası    İşlem hatası                        avp.exe    C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Total Security 21.3\avp.exe    C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Total Security 21.3        NT AUTHORITY\SYSTEM    Sistem kullanıcısı    Okuma hatası

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba zararlı Kaspersky A-V'nin içinemi girdi? Programı kaldırıp tekrar kurarsanız düzelebilir.

Nereden alındığı belli olmayan bir sonuç bu. İmzamdan sistem tarama 1 sonucunu paylaşın.

Arkadaşım bak burada yukarıda "Raporlar penceresinin altında Dosya Antivirüsü diye bir kısım var, orada avp.exe işlem hatası diye bir sürü uyarı vermiş" böyle bir yazı yazmışım. Yani bu veriyi Kaspersky adlı uygulamadan aldığımı beyan ediyorum. Sen bana gelip nereden alındığı belli olmayan bir sonuç bu diyorsun. Al ekran görüntüsü bak bakalım nereden almışım.
Buda oradan alınan text formatındaki hata raporu.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    79,3 KB · Görüntüleme: 75
  • kaspersky rapor.txt
    1,1 MB · Görüntüleme: 44
Arkadaşım bak burada yukarıda "Raporlar penceresinin altında Dosya Antivirüsü diye bir kısım var, orada avp.exe işlem hatası diye bir sürü uyarı vermiş"
Bize yazı değil görüntü lazım. Söyleme ile olmuyor. Görüntü yoksa log kaydı istenir.
İstenen rapor o değil ama konuda bahsedilen yer şimdi doğru gözüküyor.
Diskinizde sorun olabilir D diski ve E diskinizi kontrol edin. HDsentinel ile sağlık kısmından görüntü paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı