Kaspersky çalışmama sorunu

smiLonly

Kilopat
Makaleler
4
Konuyla alakasız şeyler anlatacağım bunun için şimdiden kusura bakmayın ama yardıma acilen ihtiyacım var.
Mafia 3'ün çıkması üzerine online olarak oynanmayan oyuna o kadar para vermek istememiyişim yüzünden korsan olarak indirdim. Üzerine defalarca System 32 olsun oyunun üzerine olsun bir sürü dosya attım sonunda bilgisayara virüs gibi bir şeyler bulaştı çok pişmanım şu an bilgisayarımda bir sürü oyun var. Tekrar bunları indirmem günlerimi alır. Acaba bilgisayarımı eski haline nasıl döndürürüm ? Virüs bulaştığını sandım ve büyük ihtimalle de öyle oldu ben de gidip sistemi 1 gün önceye yükledim ama şimdi Kaspersky açılmıyor sistem eski performansını verir mi kafam da deli sorular. Kaspersky'i çalıştırmak için bilgisayarımı eski haline ve sorun olmadığını anlamam için neler yapmam lazım ?
@Murat5038 @THE_MILLER @JaroxJamaica @Recep Baltaş @samet67671

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem geri yüklemeyi tavsiye etmiyorum bunu sosyalde kaç kere yazdım. Sistemde belirsiz hatalar bazı şeylerin çalışmamasına yol açar ve görünen o ki açıyor. Kaspersky için denetim masasından kaldırıp yeniden indirip yüklersen sorun olmayacaktır. Diğer programlarda da aynısını yaparsın düzgün çalışmazsalar. Tweak araçları ile bir temizlik yap ve kullanmaya devam et.

Sistem geri yüklemeyi tavsiye etmiyorum bunu sosyalde kaç kere yazdım. Sistemde belirsiz hatalar bazı şeylerin çalışmamasına yol açar ve görünen o ki açıyor. Kaspersky için denetim masasından kaldırıp yeniden indirip yüklersen sorun olmayacaktır. Diğer programlarda da aynısını yaparsın düzgün çalışmazsalar. Tweak araçları ile bir temizlik yap ve kullanmaya devam et.
Hocam kaldırmak istiyorum kaspersky'i fakat ürün sürümü yükseltmesi sürüyor falan diyor kaldıramadım. Yeniden başlatın dedi tekrar denedim olmadı.

Şuan başkasına bağlanmak üzereyim o yüzden bakamam ama 1/2 saat sonra bildirirseniz işim biterse bakabilirim.
Tamam hocam ben sizin dediklerinizi yapayım siz bakarsınız işiniz bitince eksik varsa yaparsınız teşekkür ederim.

Şuan başkasına bağlanmak üzereyim o yüzden bakamam ama 1/2 saat sonra bildirirseniz işim biterse bakabilirim.
Hocam ne durumdasınız 1/2 saat olmadı da bekleyemedim kusura bakmayın. :utanç:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı