Kaspersky geri bildirim gönderme

Odrisli

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Edirne Keşan
Daha fazla  
Arkadaşlar, nasıl başlıktaki gibi nasıl Kaspersky'a geri bildirim gönderebilirim? Bir sorun buldum bu sorun Chrome da olan bir sorun.
Ayarlara girince "kuruluşunuz tarafından yönetiliyor" yazısı çıkıyor, bu sorunu kimse takmaz ama şifre, geçmiş gibi verileri alıyor.
Bu sorunu nasıl rapor edebilirim?

Arkadaşlar, nasıl başlıktaki gibi nasıl Kaspersky'a geri bildirim gönderebilirim? Bir sorun buldum bu sorun Chrome da olan bir sorun.
Ayarlara girince "kuruluşunuz tarafından yönetiliyor" yazısı çıkıyor, bu sorunu kimse takmaz ama şifre, geçmiş gibi verileri alıyor.

Orada muhtemelen ziyaret ettiğin siteyle ilgili veriyi çekiyor ve sitenin zararlı olup olmadığına karar vermek ve sitenin vermeye çalıştığı zararı önlemek için almak zorunda o veriyi.

Bahsettiğin bölüm uzantılardaki uzantı kısmındaki bir bildiri ise ve diğer uzantılarda bu yoksa normal bir durum ve hata değil. Düşündüğümden farklı yer ise buradan talep oluşturup durumu bildirebilirsin:

Yeni konular

Geri
Yukarı