Kaspersky güvenilir midir?

hha2424

Hectopat
Bilgisayarda Windows Defender dışında bir antivirüs programı kullanmıyorum. Sizce Kaspersky kullanmalı mıyım?

Piyasadaki en iyi antivirüslerden biridir. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Cihaz performansına ve internette gezinme hızına etkisi var, haberiniz olsun.

Piyasadaki en iyi antivirüslerden biridir. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Cihaz performansına ve internette gezinme hızına etkisi var, haberiniz olsun.

Ne yönde etkisi var iyi kötü?

Ne yönde etkisi var iyi kötü?
Performansı arttıracak hali yok ya . Şaka bir yana antivirüsler genelde arkaplanda sürekli çalışarak sistemi tarar. Bunu yaptığında da sisteme göre değişse de genelde "düşük-orta" düzeyde performans kaybına neden olur. Görev yöneticisi kısmından ne kadar kaynak tükettiğine bakabilirsiniz.

Konuyla alakası yok ama ben performans kayıpları yüzünden cihazımda antivirüs bulundurmuyorum. Ayda bir (bazen daha uzun sürede) Malwarebytes indirip tarıyorum sonra siliyorum.

Piyasadaki en iyi antivirüs programlarındandır ESET'de kullanabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…