Kaspersky İnternet Security 2015 ''add to Anti-Banner''

zzaf

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Teknolojileri
Arkadaşlar aşağıdaki resimde kırmızı kutu içinde gösterdiğim gibi internete girdiğimde KİS 2015 in reklam engelleyicisi özelliği sayfalarda ''add to Anti-Banner'' etiketi yazısını çıkarıp duruyor. Reklam engelleyicisine ekle diyor kısaca ben bu çıkan etiketi nasıl devre dışı bırakabilirim. Reklam engelleyicisi etkin olsun ama bu ''add to Anti-Banner'' etiketi çıkmasın istiyorum sadece.

zazaza.PNG

Fikri olan ?

Kaspersky'a ait ne varsa devre dışı bırakın. Resimde etkin olduğu gözüküyor ürünlerinden birinin.
Kardeşim eklentilerin tümünü devre dışı bırakıyorum tarayıcı yeniden başladığımda ekleniler aktif halde duruyor??? Bu nasıl iş anlamadım kasperin yeni güvenlik önlemimi nedir bu. Reklam Başlığı Engelleyicisini devre dışı bırakınca kurtulabiliyorum ancak ondan ancak ben Reklam Başlığı Engelleyicisini devre dışı bırakmak istemiyorum isnternette çok işe yarıyor fakat bu yeşil etiketten kurtulmak istiyorum.

Tarayıcıda devre dışı bırakınca açılmaması lazım. Firefox kaynaklı bir durumdur çoğunlukla. Chrome'da bu sorun oluşmaması lazım. Eklentilerden devre dışı bıraktığında hala çalışmaya devam edecektir.
Tüm tarayıcılarda aynı. Ben KİS in eklentilerini biliyorum, biri tehlikeli site engelleyicisi, biri güvenli para, biri sanal klavye. Bunların yeşil etiketle bi alakası var mı ki. Bunlar haricinde başka bir eklenti yok. Bunları devre dışı bırakmak o yeşil etikete bi faydası olacağını sanmıyorum bu sanırım KİS2015 iç ayarlarıyla ilgili bir durum işte benimde bilemediğim yer burası.

Zaten eklentiyi devre dışı bıraktığında Kaspersky'nin o özelliği de devre dışı kalacaktır. Hem o eklentiyi görmek istemiyorum hem çalışsın olmuyor. Program ayarlarından kapatmalısın.

Ben KİS in anasayfasından araştırdım bu etiket hakkında bir güncelleme yayınlayacakmışlar şimdilik çözümü yok üzgün olduklarını belirtiyorlar yakında onunla ilgili bir güncelleme vereceklermiş. Reklam engelleme özelliği süper ancak bu yeşil etiket sinir bozucu onlarda sadece bu yeşil etikete bir düzenleme getirecekler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı