Kaspersky Internet Security 2016 Çoklu Cihaz Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

86414

Kilopat
Arkadaşlar bugün sabah Kaspersky'nin kendi sitesinden Kaspersky Internet Security 2016 -Çoklu Cihaz satın aldım. Aldığım lisans 2 cihaz içindi. Çoklu cihaz için telefon, tablet ve PC koruması diyor. Sorum şu: Çoklu Cihaz denen şey tam olarak ne oluyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Bu lisansı 2 PC'ye kurduktan sonra yine de android cihazıma kurabilir miyim yani? İlginiz için teşekkür ederim.

Ben 1 cihaz için "KIS 2015 - çoklu cihaz" ürününü almıştım. Bilgisayarıma ve android telefonuma lisanlı şekilde kurdum. "Çoklu cihaz"dan kasıt benim anladığım 1 PC + 1 mobil cihaz. Bu sebeple ikisine birden kurabildim.
@86414 siz 2 cihaz için lisans aldığınızı söylüyorsanız 2 PC + mobil cihaza kurmayı deneyin. Olması gerekir.

Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. BlueFear arkadaşımızın dediği gibi 2 PC ve bir Android telefona sorunsuzca kurdum. Konu çözüme kavuşmuştur, kilitlenebilir. Tekrardan teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…