Kaspersky internet Security ve Total Security farkı nedir?

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
Bıraktığım ilk linkteki Kaspersky internet Security satın almak istiyorum ama bir de diğer bıraktığım linkte de Total Security diye bir şey var. Farkı nedir? Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky Total Security ürünün içerisinde; çocuk koruması, parola yöneticisi (daha fazla parola saklama işlevini sunuyor) ve dosya yükleme servisi tarzında bir hizmet sunuluyor. Eğer bu özelliklere ihtiyacınız yoksa ve temel antivirüs korumasından daha fazla özellik bekliyorsanız, Kaspersky Internet Security almanız daha mantıklı olacaktır.

Total Security ürünün içerisinde; çocuk koruması, parola yöneticisi (daha fazla parola saklama işlevini sunuyor)
Yani çocuklara yönelik koruma var da çocukların ne farkı var tam anlayamadım. Açıkçası parola gibi hiç bir şeye ihtiyacım yok. Diğerine ayrıyeten virüs korumada ekstra bir özelliği yoksa İnternet Security bana yetecektir.

1605460310959.png

Yani çocuklara yönelik koruma var da, çocukların ne farkı var tam anlayamadım.
Kaspersky Safe Kids, oluşturmuş olduğunuz My Kaspersky hesabınız üzerinden bağlanan çocuğunuz için bir uygulama ve bir ebeveyn uygulamasını içerir. Çocuğunuzun cihazındaki uygulama etkinliklerini düzenlemenize yardımcı olur ve internet ortamında çocuğunuzun etkinliklerini takip etmenize yarar.

Buna bağlı olarak, Kaspersky Internet Security almanız daha mantıklı olacaktır.

En alttaki ne oluyor, açıklayabilir misin?
Sisteminizin içerisindeki dosyaları kendi depolama sisteminde yedekliyor. Bu sayede bir fidye virüsü vakasında dosyalarınızı ek önlem alarak koruyorsunuz.

Geri
Yukarı