Kaspersky ''Kötü amaçlı bağlantı'' hatası

alperengalip

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kaspersky kullanıyorum. Birkaç haftadır sadece Chrome'da sitelere girdiğimde link değişimi sonrasında 1-2 dakika boyunca sürekli kötü amaçlı bağlantı engellendi mesajı geliyor, Kaspersky üzerinden. Chrome'u defalarca kez tamamen sıfırladım. Sıfırlamadan sonra 2-3 kullanım kadar hata almıyor. 2-3 kullanım sonra tekrar hata vermye başlıyor. Kaspersky'ı kapatıyorum, Windows Defender'ı açıyorum hata algılamıyor ve normal olarak kullanabiliyorum. Sizce ne bu?

Bağlantı:
Mastergamenaper.club

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky'ı kapatıyorum, Windows Defender'ı açıyorum hata algılamıyor ve normal olarak kullanabiliyorum.
Sakın böyle bir şey yapmayın. Defender'i atlatmak zor değil zararlılar için.

Kaspersky Internet Security'de mi bu hatayı alıyorsunuz? Veritabanlarını güncelleyip Kaspersky ile tam tarama yapın :)

Sakın böyle bir şey yapmayın. Defender'i atlatmak zor değil zararlılar için.

Kaspersky ınternet Security'de mi bu hatayı alıyorsunuz? Veritabanlarını güncelleyip Kaspersky ile tam tarama yapın :)

Evet sadece Kaspersky'da bu hatayı alıyorum. Güncellemeyi yaptım şimdi tarama başlattım.
Taramayı yaptım "tehdit yok" mesajı göründü.

Son düzenleme:
Hata olduğunu size kim söylüyor?
Girdiğin, kullandığın sitelerde zararlı var ki engelliyor. Sen de bilmişlik edip Kaspersky kapatıp defender açıyorsun zararlıyı yemeni sağlıyorsun olan bu.
Tehdit illa sisteme bulaşacak diye bir kural yok. Hesaplara yayıyorsun. AV kullanma nedenleri zaten bu.
Doğru düzgün ne yazdığını resimleyip veri paylaşıp sorunuzu sorun. Hata ile uyarı farkını da öğrenin.

Geri
Yukarı