Kaspersky ne kadar iyi?

Eğer kullanacaksanız, Kaspersky Security Cloud kullanmanızı öneririm. 30 gün deneme fırsatı var zaten. Bunun da dışında Kaspersky Total Security olanı kullanabilirsiniz. Her ikisi için 30 gün denemiştim ve gayet memnun kaldım. Tek sorun bende mi var bilmiyorum ama nedense deneme süresinden sonra programı da siliyorum. Sonrasında bilgisayar da kasma ve yavaşlama olmaya başladı. Yaklaşık 2-3 gün sonra düzeldi tekrar. Sistemin gayet iyi ayrıca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer firmalardan farklı olarak, bedava olarakta kullanılabilmesi çok iyi. Diğer firmalar sitelerine girer girmez 'Abi verelim %30 indirim hoppp' diye atlıyor.

İyi bir yazılımdır, ancak fazla bel bağlamayınız. Her antivirüs doğru tespit yapamaz, antivirüsleri de atlatmanın yolları vardır.

Bana göre de daha iyi fakat kaynak kullanımı çok yüksek ne yazık ki.
Üstad, peki ne kadar daha yüksek?
Boşta işlemcimi kullanıp ısındırır mı?
Gerçek zamanlı korumayı sadece lazım olduğunda açıyorum. Beni internetten gelebilecek zararlardan korusa yeter. Zaten bir şey yüklemeden önce Virustotalde taratıyorum.

Windows'un kendi güvenlik programı çok mu kötü? Sistemim yetersiz olduğu için ayrı bir güvenlik programı kullanamıyorum inanılmaz kastırıyor sistemi herhangi biri.

Yeni konular

Geri
Yukarı