Kaspersky Nesne Temizlenemiyor

Rage

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Space
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526129312
Bugün ayrıntılı raporu kontrol ederken dikkatimi çekti. 04.10.2018'de bu tespit edilmiş.

nesne-1.jpg

Firefox kullanıyorum ve No Coin eklentisi yüklü. Daha sonra bu olaydan haberim yokken 16.10.2018'de Kaspersky ile tam sistem taraması yapmıştım. Malwarebytes Premium'da var. Onunla da en az 10 tam tarama yapmışımdır. Hiçbir zararlı yok. :)

Şimdi bu nesnenin temizlenememesi şeklinde olan bu rapor, nesnenin benim sisteme bulaşamaması ve internet adresi olmasından dolayı mı emin olmak istedim. :kararsız:

@Murat5038 @THE_MILLER

Son düzenleme:
Önemli dosyalarının bir yedeğini harici bir cihaza alıp ComboFix ile tara ComboFix
(ComboFix virüsü temizleyemezse dosyayı direk siler yedek almanı tavsiye ederim)

ComboFix, Windows 8.1 ve 10 ile çalışmıyor. :)

Not: Güvenli modda hem Kaspersky Free hem de Malwarebytes Premium ile tekrar tam tarama yaptım. Herhangi bir zararlı bulunmadı...

Galiba silinecek birşey yok. Emin olmak için bu konuyu açtım. Ayrıca Firefox'u da sıfırladım garanti olsun diye.

Şimdi bu nesnenin temizlenememesi şeklinde olan bu rapor, nesnenin benim sisteme bulaşamaması ve internet adresi olmasından dolayı mı emin olmak istedim. :kararsız:
Evet ondan dolayı :) Sistem bulaşmadan zaten engelliyordur. Site sahibi sen olmadığına göre oradan temizleyemememesi normal zaten.

Yine de için rahat etmiyorsa imzamdan sistem tarama 1 sonucunu paylaşın kontrol edeyim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı