Kaspersky önerilen eylemleri otomatik gerçekleştirme

KweeM

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, yaklaşık 1 haftadır antivirüs yazılımı olarak Kaspersky Security Cloud Free kullanıyorum. Önerilen eylemleri otomatik gerçekleştirme ayarını açık tutmalı mıyım bilemiyorum. Uygulama kendi kendine Defender ayarlarını vs. değiştirip bazı dosyaları siliyor. Önemli bir dosyayı virüs olarak algılayıp silme ihtimali var mıdır? Teşekkür ederim.

1655469142255.png

Dosya Ekleri

• 1655468995895.png
    1655468995895.png
    21,5 KB · Görüntüleme: 21
  • 1655469135061.png
    1655469135061.png
    21,5 KB · Görüntüleme: 31
Fazla güvenmeyin bu firmaya. Şahsen ben, bana sormasını isterdim. Otomatik önerilen eylem gerçekleştirmesi yaparken neyi sileceği çok belli değil. Kapalı kalsın bence ama sonuçta sildiği şeyler karantinaya düşüyor. Size kalmış.

O kapalı kalmalı bence. Çünkü 90 günden fazla kullanılmayan uygulamalarıda silmeyi öneriyor sonra sıkıntı çekebilirsiniz.

Fazla güvenmeyin bu firmaya. Şahsen ben, bana sormasını isterdim. Otomatik önerilen eylem gerçekleştirmesi yaparken neyi sileceği çok belli değil. Kapalı kalsın bence ama sonuçta sildiği şeyler karantinaya düşüyor. Size kalmış.

Hocam piyasada güvenebileceğim başka hangi Av'ler var ki? HP laptop kullandığım için Avast gömülü gelmişti onu kullanıyordum. Ama taktığım USB'deki 10 senelik virüs olmadığı %100 dosyaları virüs olarak algılayıp silmişti recoverlamıştım vs. .o olaydan sonra sinirlenip silmiştim bunu kullanmaya başladım. Ne kullanabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı