Kaspersky tam tarama %1 de kaldı

Arieva

Decipat
Merhaba. Bilgisayara mining virüsü bulaştı. Kaspersky ve malware programlarını indirdim. Kaspersky hızlı tarama yaptım virüs buldu temizledim. Bir de tam tarama başlattım 2 saattir böyle ilerlemiyor.
Malware programı ile de tam tarama yaptım 5 mining virüsü buldu temizledim. Tekrar malware ile tam tarama yaptım virüs bulmadı şu an temizlendi. Ama hala Kaspersky yüzde 1 olarak kaldı?

resim_2023-11-25_171919683.png

Evet mining virüsü kaptığı için Technopat'ta araştırdım ilk defa indirdim.

Muhtemelen tam tarama yaparken klasör ve dosyalarınızı indexliyordur. Hızlı tarama genelde virüslerin bulaştığı yerleri inceliyor tam taramada sistemdeki tüm dosyaları inceliyor. Virüs muhtemelen hızlı taramada silinmiştir. Tam tarama arkada açık kalsın uzun sürmesi doğaldır.

Muhtemelen tam tarama yaparken klasör ve dosyalarınızı indexliyordur. Hızlı tarama genelde virüslerin bulaştığı yerleri inceliyor tam taramada sistemdeki tüm dosyaları inceliyor. Virüs muhtemelen hızlı taramada silinmiştir. Tam tarama arkada açık kalsın uzun sürmesi doğaldır.

Kaspersky 18 virüs buldu sildi. Malware 5 tane buldu sildi formatlık bir durum yok değil mi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı