Kaspersky trojan buldu

Emreex0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün Kaspersky indirdim ve tam tarattığımda trojan buldu karantinaya alıp sildim silinmiş midir? Ve ilk tarattığımda 1 milyona yakın dosya taradı. Şimdi ise 420 bin dosya tarayıp bir şey çıkmadı diyor hala var mıdır?

Arkadaşlar, bugün Kaspersky indirdim ve tam tarattığımda trojan buldu karantinaya alıp sildim silinmiş midir? Ve ilk tarattığımda 1 milyona yakın dosya taradı. Şimdi ise 420 bin dosya tarayıp bir şey çıkmadı diyor hala var mıdır?
İkisinde de tam tarama yaptığınıza emin misiniz? İkincisinde hızlı tarama yapmış olabilirsiniz. Son bir kez tam tarama yapın. Eğer bulmaz ise silmiş demektir. Bence Malwarebytes ile de bir tarama yapın.

İkisinde de tam tarama yaptığınıza emin misiniz? İkincisinde hızlı tarama yapmış olabilirsiniz. Son bir kez tam tarama yapın. Eğer bulmaz ise silmiş demektir. Bence Malwarebytes ile de bir tarama yapın.

İlk indirdiğimde hemen tam tarama yaptım 1 milyona yakın dosya taradı şimdi tarama yapıyorum 420 bin dosya tarıyor.
Arkadaşlar veritabanını güncelleyip bir daha tarama yaptım 996 bin dosya taradı 0 tehdit ancak 2900 küsur olay buldu bunlar önemli bir şey mi?

Son düzenleme:
Temizledim diyorsa temizler bunun sorgusunu nasıl yapabiliyorsunuz anlamıyorum. Temizleyemezse bir yazılım sana tekrar uyarır verir bunu öğrenin artık.
İkinci veya diğer tarımalarda farklı sonuç vermesi diğer AV'ler gibi çalışmıyor zararsızları kendi motoruyla tarama dışı bırakıyor şüphelendiğinde tekrar taramaya dahil ediyor bunda anormal bir durum yok.
Ayrıca bir dosyayı tarayıp birkaç dosya olarak da tarayabilir bu sizin bilmediğiniz iç katmanları tarar.

Geri
Yukarı