Kaspersky trojan buldu

Orada potansiyel olarak istenmeyen yazılım olarak sınıflandırılmış yani zararlı olacağını zannetmiyorum. Nerede trojan yazıyor acaba ben mi görmüyorum -_-

Kaspersky algıladığında sağ altta PUP up olarak trojan yazıyordu. Onun fotosunu telaştan alamadım.

Kaspersky algıladığında sağ altta PUP up olarak trojan yazıyordu. Onun fotosunu telaştan alamadım.
Raporları istememin amacı bu işte hala atmıyorsunuz. Hangi dosyayı nasıl sınıflandırmış, silmiş mi diye bakacaktım ama siz bilirsiniz.

Raporları istememin amacı bu işte hala atmıyorsunuz. Hangi dosyayı nasıl sınıflandırmış, silmiş mi diye bakacaktım ama siz bilirsiniz.

Hocam kaspesky hala taramada 9 dakika var diyor.

Hocam kaspesky hala taramada 9 dakika var diyor.
Taramanın bitmesine gerek yok. Ana sayfadaki Diğer Araçlar a girin oradan sol tarafra Raporlar kısmında zararlıyı bulup fotosunu atın.

Hayır ya Taramada zararlının bulunduğu rapor büyük ihtmal tarama kategorisinde olacaktır

Şu anda tam tarama bitmedi ondan dolayı sonucu alamıyor olabilir miyim?
Tabiki de hayır. Beni anlamıyorsunuz. Raporlar kısmında Tarama bölümünü sağ üstten kaydedip atar mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…