Kaspersky Web Antivirüsü Ayarları

404631

Hectopat
Makaleler
1
Kaspersky Security Cloud kullanıyorum. Kullanan biri varsa web antivirüsünün olması gereken ayarlarını atabilir mi? İnterneti çok yavaşlatmasın ama beni yeterince korusun istiyorum. Az önce bir siteye girdim birkaç uyarı verdi baktım bir sürü web virüsü. Tedirgin oldum ama kendini virüs olarak algılayan antivirüse pek güven olmaz. Sizce ne yapmalıyım?
Bunlardan birine girmiştim.

Kaspersky Security Cloud kullanıyorum. Kullanan biri varsa web antivirüsünün olması gereken ayarlarını atabilir mi? İnterneti çok yavaşlatmasın ama beni yeterince korusun istiyorum. Az önce bir siteye girdim birkaç uyarı verdi baktım bir sürü web virüsü. Tedirgin oldum ama kendini virüs olarak algılayan antivirüse pek güven olmaz. Sizce ne yapmalıyım?
Dilerseniz güvenlik ayarlarını yükseltebilirsiniz. Siz tam olarak ne istiyorsunuz?
Ayarları açmak mı kısmak mı?

Bende Kaspersky Total Security var ve web koruması açık bu sitelere girdiğimde herhangi bir virüs uyarısı vermedi

111.png

222.png

333.png

Geri
Yukarı