Kaspersky web sitesine girince uyarı verdi

dursunn

Decapat
Yer
malatya
Daha fazla  
Bir oyun için RTX açmak için internetten arama yapıyordum bir siteye girdiğimde Kaspersky uyarı verdi bir anda. Virus indirilmeye çalışıldi gibiydi web antivirüsüne geldiğimde korumada eylemi gerçekleştir indirmeyi engelli bildir vardı. Ben de eylemi gerçekleştir seçiliydi hızlı taramada bir şey bulmadı. Bir şey olmuş mudur anakarta vs. sızmış mıdır ne bileyim yani :D yardımcı olursanız sevinirim.
Heur trojan virus ve Opera GX tarayıcım.

Son düzenleme:
Kaspersky->diğer araçlar->raporlar->web antivirüsü.

not-a-virus:HEUR:AdWare.Script.Pusher.gen buymuş aratırdımda galiba reklam virusu tam emin değilim bir şey olur mu sistemime sızar veya bir şeyler yapar mı?
Koruma aktifse büyük ihtimal sorun yoktur. Her virüs BIOS için değildir korkma.

Sistem çok pahalı bir şey olursa öldürürler beni normalde bu kadar pinpirikli değilimdir :D

not-a-virus:HEUR:AdWare.Script.Pusher.gen buymuş aratırdımda galiba reklam virusu tam emin değilim bir şey olur mu sistemime sızar veya bir şeyler yapar mı?

Sistem çok pahalı bir şey olursa öldürürler beni normalde bu kadar pinpirikli değilimdir :D

Aktif anti virüs koruması kullanıp, bilinçli davranırsanız bir şey olacağını zannetmem.

CompatTelRunner.exe bir de bunu bulmuş dosya indirmelerinde bu nedir?
Zararlı olarka bulmamıştır iletişimde bulmuştur bir ihtimal. Konu başındakine cevaben, zaten tespit edip engellemiş engellendiyse sorun edecek bir şey yok demektir.

Geri
Yukarı