Katarina ile mainlemek

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 4B
Öncelikle burda tartışma yaratmak istemiyorum ancak herkes bi Katarina oynama yazmış. Bence oyunda hoşuma giden her şampiyonu oynayabilirim ve bu şampiyon benim hoşuma gidiyor. Siz oynadiginiz tüm herolari güçlü veya meta diye mi oynuyorsunuz. Ben zevk alıyorum ve öğrenmek istiyorum kırılgan olabilir Adcarry de kırılgan oyunda bazı denge unsurlarını korumak için şampiyonların zayıf ve güçlü yönleri vardır. Benim sizlere sorum koridor aşamasında nasıl takas yapılmalı Katarina ile koridor aşamasında rakibi kesmek mümkün müdür. Midde Katarina hangi herolara ve sınıfa karşı güçlüdür. Kimseye hakaret veya saldırgan bir tavırla yaklaşmıyorum sadece bu benim fikrim. Yasuo da güçlü bir hero değil kırılgan ancak birçok oyuncu takımını taşıyabiliyor. Bu tarz şampiyonların kırılganlıkları belli eşya dizilimleri ile engellenebilir. Midde Twisted fate Orianna dediğiniz şampiyonlar yüksek eloda iş yapıyor. Bronz eloda Twisted fate ile hicbirsey yapamazsınız bilginiz olsun. Sizin ultiniz iki dakikada bir geliyor bronz elodaki Side lane 10 dakikada 5 kere ölüyor. Yine Orianna aynı şekilde katarinadan çok daha kırılgan bir hero. Syndra için birşey diyemem çok güçlü düşük eloda iş yapıyor koridoru ezerseniz.
Çok iyi oynayamıyorsan katarinayı oynama. Yasuo oyna :D
Mesela ne alaka her Katarina main annesinin karnından 300K doğmuyor. Bu insanlarda şampiyonunu öğrendiler.
Bu arada sevgili dostlar bilginiz olsun oyundaki kartopu etkisi artık o kadar güçlü değil az önce top lane camille vs kayle oynadım. Karşımdaki adamı 12 kez tek başıma kestim koridora gömdüm. Yine Side lane kaybettiği için taşıyamadım. Oyun taşıyamama sorunu genel bir problem. Karşı takım koordine oynarsa ele geçirdiğimiz üstünlüğün pek önemi kalmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Knklar Katarina mainim ve zor bir Hero da değil ama 20 30 maç atıp alışmak şart. Zaten ilk oynayışınızda feedleyip bırakacaksanız hiç başlamayın Katarina'ya. Ustası olana kadar matchupları öğrenene kadar oynayın. Ustası olunca karşınızda kimese duramaz.

Geri
Yukarı