Katiplik nasıldır?

Şu zekaya göre çok güzel algı operasyonu yapıyorsun hayran kaldım. Dediklerimi nasıl evirip çevirip başka şeylermiş gibi gösterebiliyorsun. Madem istediğim partiyi tutarım "malum parti" "jargonunu" neden kullanıyorsun? Kendinle çelişiyorsun. Bu da yine parlak zekana sayısız örneklerden biri daha. Sen benim konu açıp açmamama çok rahat karışıyorsun ama biri senin zevklerine karışınca kuduruyorsun. "Çöpçülük BİLE" diyen sen mi aşağılıyorsun yoksa ben mu bunu bir düşün saksıyı çalıştır öyle cevap ver. Yazdıklarımı anlamaman da senin ve zekanın sorunu. Biraz zor olacak ama uğraşman gerekiyorsa anlamak için uğraş biraz.
Halk jargonu kullandığımı söyledim.Konu açıp açmaman, beni alakadar etmez.Sana insanlar bilgi sunuyor hala burun kıvırıyorsun.Algı operasyonu demende ayrı komik :D.Bide hala aşağılayan ben miyim sen misin diye soruyorsun.Vallaha nato kafa nato mermer.Zaten insanları izlediği şeye göre ayrıştıracak ve yargılayacak birinden ne beklenir ki? Komiksin ama kendini geliştirmen lazım.Bir gün insanları bildikleri, tecrübeleri, renkleri, zevkleri, yaptığı işleri ve okudukları bölüme göre yargılamazsan, eşit düzeyde bir diyalog kurabileceğimize inanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı