Kaydedilen videonun DaVinci Resolve editinden sonra kalitesi düşüyor

KNSRI

Hectopat
Arkadaşlar selamlar, ben GTA 5 ile ilgili animasyon videoları çekiyorum. Oyunu 1920*1080 son ayarlarda oynuyorum. Kayıt sonrası Rockstar editörden aldığım görüntüler oldukça iyi oluyor. Almış olduğum bu kayıtın dosya boyutu da fazla oluyor. Bu görüntüleri davinci Resolve 16'da birleştiriyorum. Arkaya müzik ekliyorum ve render yapmaya başlıyorum. 1080P olarak yapmış olduğum render sanki 480P yapmışım gibi çıkıyor. Ayrıca videonun kaplamış olduğu alan 3/1 oranında azalıyor. Bulanık, puslu bir video ortaya çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bu benim için oldukça büyük bir sıkıntı saatlerce emek verdiğim bir animasyonun kötü görüntüye sahip olması beni oldukça üzüyor.

2. sorum: Aynı videoyu 2160P olarak render yaptığımda video sadece ortada küçük bir alanda oluyor ve etrafı siyah çerçeveyle dolu oluyor bu iki sorunumun çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamayı bilmiyorum ama bit değerini yükselterek kaliteyi arttırabilme imkanınız var mı?
Sanırım bundan bahsediyorsunuz yabancı kaynaklardan araştırmalarıma göre 30.000 yapılması lazımmış. Ama sadece 1 kaynaktan okudum ne kadar doğru bilmiyorum Inkedss_LI.jpg

Sanırım bundan bahsediyorsunuz yabancı kaynaklardan araştırmalarıma göre 30.000 yapılması lazımmış. Ama sadece 1 kaynaktan okudum ne kadar doğru bilmiyorumEki Görüntüle 655542
Evet. Bir nevi o değeri yükseltmeniz gerekiyor. Ayrıca format ve codec ayarlarını da internetten araştırın. Çünkü onlarda videonun kalitesini etkiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı