Kayıt programları CS:GO'yu görmüyor

Samet_Yurdakul34

Hectopat
Merhaba. Ben CS:GO ekran kaydı almak istiyorum Fraps ve Bandicam gibi programlarla denedim ama 2'si de CS'yi görmüyor ve kayıt alamıyorum. Önceden videoya alıyordum, bir sıkıntı olmuyordu. Şimdi neden böyle oldu anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

CS:GO'nun yeni sayılıp pek etkili olmayan hile engelleme yöntemi nedeni ile böyle oluyor. Aynı şekilde MSI Afterburner'ın OSD'si, NVIDIA Freestyle gibi şeyler de çalışmıyor.

Steam'den CS:GO'nun başlatma seçeneklerine -allow_third_party_software yazarak çözebilirsiniz sanırım.
1612163561415.png

CS:GO'nun yeni sayılıp pek etkili olmayan hile engelleme yöntemi nedeni ile böyle oluyor. Aynı şekilde MSI Afterburner'ın OSD'si, NVIDIA freestyle gibi şeyler de çalışmıyor.

Steam'den CS:GO'nun başlatma seçeneklerine -allow_third_party_software yazarak çözebilirsiniz sanırım.
Eki Görüntüle 861017

Denedim, kodu yazdım ama nafile 😔

O halde maalesef ki başka bir önerim kalmadı.

Ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim iyi günler.
Merhaba. Ben CS:GO ekran kaydı almak istiyorum Fraps ve Bandicam gibi programlarla denedim ama 2'si de CS'yi görmüyor ve kayıt alamıyorum. Önceden videoya alıyordum, bir sıkıntı olmuyordu. Şimdi neden böyle oldu anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada D3dgear programı ile kayıt sağlanabiliyor ama ekranın üstünde program ismi çıkıyor bilginize.

Geri
Yukarı