Kazakistan'daki olayları hangi TV kanalı yayınlıyor?

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
56
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
Kazakistan'daki olayları devlete yakın yandaş kanallardan izlemek istemiyorum. Kazakh TV vs. hiçbirisi ülkedeki gerginliği yayınlamıyor. Bildiğin otobüs duraklarını falan haber yapıyorlar.

Acaba hangi kanaldan şu anki durumu izleyebilirim?

BBC News YouTube üzerinden dün video yüklemişti.
Bayağı karışmış ortalık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
DW News'te bir şeyler paylaşmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@ZCPS21 Çok teşekkür ederim. Bunların çoğunu izledim sayılır.

Aslında ulusal haber kanallarını arıyordum ama hiçbir şekilde bulamadım. Anbean yayınlayan yok sanırım.

Kazakistan'daki olayları devlete yakın yandaş kanallardan izlemek istemiyorum. Kazakh TV vs. hiçbirisi ülkedeki gerginliği yayınlamıyor. Bildiğin otobüs duraklarını falan haber yapıyorlar.

Acaba hangi kanaldan şu anki durumu izleyebilirim?
Bu arada devlet bu konuda çok da haksız değil. Başkan istifa etti zamları geri çekti. Daha ne yağmalamalar falan?

Hocam Kazakistan'ın Ulusal TV'leri objektif haber sunmazlar. Yapabileceğiniz tek şey yabancı kaynaklardan, ordan burdan takip etmek veya oradan gelen bir sığınmacı ile görüşmeniz bilgilenmeniz hususunda artı puan sağlayacaktır.

Geri
Yukarı