KB R63 makro tuşunu multimedya tuşu olarak ayarlama

Bahsettiğiniz klavyeyi kullanıyorum. Üzerinde FN tuşu var. Bu tuş ile F tuşlarındaki multimedya tuslarını kullanabilirsini. 4 adet makro tuşu var. Desteğinde ayarlanabilir olduğu yazıyor fakat ben 1 senedir ayar yapamadım. Stok olarak F1-F2-F3-F4 tuşları atanmış halde. Klavyenin yapısı membran. Işıklandırması güzel. 7 farklı ışık modu bulunuyor. Tek sorunu yazılım desteği yok. Garantisi ve distribütörü segment bilgisayar. Aklınıza takılan bir yanı olursa sorabilirsiniz. Akşam detaylı olarak anlatabilirim.

2 sene kadar oldu alalı. Sık kullandığım tuşlarda aşınma var. Eksi yönleri olarak switchleri hissayat olarak zayıf. Ses olarak tatmin etmiyor. Yazılım desteği olmaması ve kablosunun plastik olması eksi yönleri. Tabi bu söylediklerim ne kadar eksi sayılır tartışılır. Sonuçta fiyatlandırması ortada.

Bahsettiğiniz klavyeyi kullanıyorum. Üzerinde FN tuşu var. Bu tuş ile F tuşlarındaki multimedya tuslarını kullanabilirsini. 4 adet makro tuşu var. Desteğinde ayarlanabilir olduğu yazıyor fakat ben 1 senedir ayar yapamadım. Stok olarak F1-F2-F3-F4 tuşları atanmış halde. Klavyenin yapısı membran. Işıklandırması güzel. 7 farklı ışık modu bulunuyor. Tek sorunu yazılım desteği yok. Garantisi ve distribütörü segment bilgisayar. Aklınıza takılan bir yanı olursa sorabilirsiniz. Akşam detaylı olarak anlatabilirim.

Makro ses açma kapama olarak ayarlanmıyor mu?

Klavyenin üzerinde FN tuşunu kullanarak fonksiyon tuşlarındaki ses açma kapama tuşunu kullanabiliyorsunuz.

Merhaba size bir soru soracaktım ben sizinle aynı klavyeyi kullanıyorum. Oyun oynarken F2 tuşuyla bir özelliği aktif ediyorum fakat F2'de ses azaltma olduğu için özelliği aktif edemiyorum bu fonksiyon tuşlarını devere dışı bırakmayı biliyor musunuz?

Geri
Yukarı