KB435L ara sıra a tuşu basmıyor

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar klavyemi 3 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyordum fakat bu aralar ara sıra a tuşu çalışmıyor veya çift basıyor. Bazen de kafasına göre F klavye ye geçiyor ve Valorant veya CS:GO oynarken çok sorun oluyor. Kronik sıkıntısı yok diye almıştım güveniyordum fakat @CQBRAREİS hocamda da aynı sorun olmuş. Sizce ne yapayım garantiye yollamadan. Bir de sıfıryla değişim mi yaparlar yoksa tamir mi ederler sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ne yaptınız klavyeyi a tuşu bende de arada basmıyor.

Hocam ne yaptınız klavyeyi a tuşu bende de arada basmıyor.

Hocam garantiye vs göndermedim. Süpürge ile tozununu çekip ıslak mendille sildim. Ondan sonra çok az olmaya başladı. Şu an çok nadir yapıyor. Ama içim rahat etsin derseniz garantiye yollayabilirsiniz.

Hocam garantiye vs göndermedim. Süpürge ile tozununu çekip ıslak mendille sildim. Ondan sonra çok az olmaya başladı. Şu an çok nadir yapıyor. Ama içim rahat etsin derseniz garantiye yollayabilirsiniz.

Yani 1 yıl garantisi var şu anlık böyle kullanabilirim ama beni ilk çıldırttığı an direkt gönderirim garantiye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…