Kedi maması önerisi

Kagan3496

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, malum ülkede mama fiyatları çok fazla olduğu için size danışmak istedim. Sokağımızda 15'e yakın kedi bulunmakta komşularım pek hayvansever kişiliğe sahip olmadıkları için yedikleri yemekleri dahi çöpe döküyorlar kediler kapımıza gelmesin alışmasın diye. Benim de pek buna gönlüm el vermiyor. Eskiden aldığım mamaların fiyatı neredeyse 2 katı oldu ve her gün kediler gözümün içine bakmakta. Şu an kullandığım mama Enjoy Multicolor 15 kiloluk fiyatı bana yüklü geliyor birkaç günlük var ya da yok. Aranızda sokak kedileri besleyen var mı? Bu mamadan daha ucuz bir mama önerebilir misiniz? İnternete baktığımda kimi yiyor kimi yemiyor diye yazıyorlar yorumlara. Siz ne önerirsiniz?

Öncelikle hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Ben en son 10 KG olandan aldım. Kediler severek yediler. Tadı ve kokusu konusunda sıkıntı çekmedim. Bütçenizi bilmiyorum ama umarım işinize yarar.

Merhaba arkadaşlar, malum ülkede mama fiyatları çok fazla olduğu için size danışmak istedim. Sokağımızda 15'e yakın kedi bulunmakta komşularım pek hayvan sever kişiliğe sahip olmadıkları için yedikleri yemekleri dahi çöpe döküyorlar kediler kapımıza gelmesin alışmasın diye. Benim de pek buna gönlüm el vermiyor. Eskiden aldığım mamaların fiyatı neredeyse 2 katı oldu ve her gün kediler gözümün içine bakmakta. Şu an kullandığım mama Enjoy Multicolor 15 kiloluk fiyatı bana yüklü geliyor birkaç günlük var ya da yok. Aranızda sokak kedileri besleyen var mı? Bu mamadan daha ucuz bir mama önerebilir misiniz? İnternete baktığımda kimi yiyor kimi yemiyor diye yazıyorlar yorumlara. Siz ne önerirsiniz?

Teşekkür ederim daha önce hiç kuzu etli ve pirinçli yemediler hep tavuklu yedirmiştim ama deneyeceğim.

@LOTR Manyağı
Rica ederim hocam, aroması size kalmış tabii ki. Ama ben bunu kullandım ve sonuçları iyi. Umarım en kısa zamanda mamalardaki KDV kalkar da daha iyilerini alırız evlatlarımıza.

Rica ederim hocam, aroması size kalmış tabii ki. Ama ben bunu kullandım ve sonuçları iyi. Umarım en kısa zamanda mamalardaki KDV kalkar da daha iyilerini alırız evlatlarımıza.
Doğru diyorsunuz . İnsanın gördükçe içi acıyor sokak hayvanları soğukta aç susuz bir şekilde tam destek olamıyoruz bari aç karnını doyuralım istiyoruz ama dediğiniz gibi bu vergilendirmeler çok fazla inşallah en kısa sürede bir çözüm bulurlar .

Geri
Yukarı