Kedi sahiplendirme

lnote

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar kedimiz dişi, görüp görebileceğiniz en güzel gözlere sahip, kısır ve yoğun uğraşlarım sonucu bazen otur komutunu alabilen bir kedidir. Yavruluğunda eve almıştım, ev yaşamına tamamen uygundur. Herhangi bir bakım, mama, veterinerlik ücreti kesinlikle istenmeyecektir. Kedinin ismi benim peşimden ayrılmayıp her yere geldiği için yaklaşık 1.5-2 aylıkken ona tam manyak bu kedi demem sonucu manyak kalmıştır. İsmini biliyor. Gerçekten isteyenler buradan hangi şehirde olduklarını ve yaş yazsın. İstanbul dışı sahiplendirmeyi pek düşünmüyorum ama olabilir. Kedim manyak yaklaşık 1.5 yaşındadır. 1kez annelik duygusu tatmış, 2 çok şirin yavru doğurmuş, yavrulardan birisi sahiplenilmiş diğeri ise araba çarpması sonucu hayatını kaybetmiştir. Lütfen gerçek isteyenler, hayvan bakma konusunu küçümsemeyenler mümkünse daha önce kedi veya köpek bakmışlar yazsın. Instagram'dan ulaşacağım, fotoğrafları oradan atacağım.

İsim güzelmiş hocam. Umarım güzel bir aile bulur. Benim sahiplendirdiğim kişi kaybetti kedimi, aklıma geldikçe üzülürüm.

Bu devirde pek mümkün olmayandır umarım iyi bir yuva bulabilirsiniz kedinize.

Umarım hocam, biz arkadaşlarımla 4 kişilik bir grubuz. Bizim ve ailemizin dışında manyağa bakan kimse yok. Sahiplendirmeyi esas isteme nedenim ise binamızın kentsel dönüşüme girecek olması. Ama asla burası kentsele girince onu sokakta bırakmayacağım, gerekirse kendim alırım.
Up.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı