Kedim öldü

Dean.308

Hectopat
Yer
New Austin
Öncelikle merhaba, bu yaz köydeyken yavru kedi bulduk hastaydı, bakıyorduk sonrasında iyileşti gibi oldu. Daha iyi olsun diye veterinere götürdük sonrasında veteriner aşı ve parazit yaptı ve o günün gecesi kedim hayatını kaybetti. İsmi Miniş Necmiye idi, her resim ve videolarını gördüğüm de bütün enerjim gidiyor ve çok üzülüyorum yaz geldiğinde bu sefer kedi sahiplenmeyi düşünüyorum bana iyi gelir belki diye çünkü ona iyi bakarsam kendimi iyi hissederim diye düşünüyorum çünkü Necmiye'yi kurtaramadım... Ne yapmam lazım kendime gelmem için? Yardım edin bana :(
Bu resim veterinere götürdüğümüz gün yani onun son günü.

5e0c199a-69b7-48c9-8074-1ab27920fe69.jpg

Ah be. Bütün kedi Necmiyeler gidiyor. Ama iyi tarafından düşün çok bağlanmamışın. Benim köpeğim öldüğünde uzun bir süre tüm köpeklerden ve içeren her şeyden uzak durdum ve yine çok bağlanmamışdın olduğum için birkaç ay içinde unuttum. Sana da tavsiye ederim.

Ne olursa olsun çok büyük bir acı inşallah kısa sürede toparlarsın. Ben hiç hayatımda görmediğim halde Şimo öldüğünde ağlamıştım seni düşünemiyorum.

2020'de kiki adlı yavru kedimi 3.5 aylıkken kaybettim. Simsiyah puma gibi çok güzel bir kediydi ve beni çok severdi, sırtıma tırmanıp omzumda gezerdi sonra hastalandı vefat etti. Başka hiçbir kediye kiki kadar bağlanamadım. Umarım acınız azalır ve Necmiye kadar seveceğiniz bir kedi bulursunuz.

2020'de kiki adlı yavru kedimi 3.5 aylıkken kaybettim. Simsiyah puma gibi çok güzel bir kediydi ve beni çok severdi, sırtıma tırmanıp omzumda gezerdi sonra hastalandı vefat etti. Başka hiçbir kediye kiki kadar bağlanamadım. Umarım acınız azalır ve necmiye kadar seveceğiniz bir kedi bulursunuz.

Şu an fındık adlı kedim var necmiyeden önce baktığım yavru şimdi artık kocaman ve profil resmim o

Bu acının sizin için ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorum. Benim de sahiplendiğim kuşlarım var dı. Gün geldi elime aldım öptüm, gün geldi kendi ellerimle onu sonsuzluğa uğurladım. Acının seni yıpratmasına izin vermeyin. Hayat da değer verdiğiniz birisini kaybetmenin zor olduğunu bir kere daha bu konu da görmüş olduk. Umarım hemen atlatırsın. Kendinize yeni aktiviteler bulun. Spora gitmiyorsanız spora gidin, dizi veya film izleyin. Yürüyüş yapın, size iyi gelecek müzikler dinleyin. Kendinizi güçlü tutmaya çalışın. Kendi neşeniz kendiniz olun. Başınız sağ olsun. Bir sorununuz olursa yardımcı olabilirim. Görüşürüz dostum.

Bu acının sizin için ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorum. Benim de sahiplendiğim kuşlarım var dı. Gün geldi elime aldım öptüm, gün geldi kendi ellerimle onu sonsuzluğa uğurladım. Acının seni yıpratmasına izin vermeyin. Hayat da değer verdiğiniz birisini kaybetmenin zor olduğunu bir kere daha bu konu da görmüş olduk. Umarım hemen atlatırsın. Kendinize yeni aktiviteler bulun. Spora gitmiyorsanız spora gidin, dizi veya film izleyin. Yürüyüş yapın, size iyi gelecek müzikler dinleyin. Kendinizi güçlü tutmaya çalışın. Kendi neşeniz kendiniz olun. Başınız sağ olsun. Bir sorununuz olursa yardımcı olabilirim. Görüşürüz dostum.

Sağ olun hocam, teşekkür ederim.

Şu an benim de iki tane kuşum var ömürleri uzun olur inşallah senin de başın sağ olsun.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı