Kedim sabah köpük gibi bir şey cıkardı

Ouzzi

Decapat
Merhaba kedim sabah başlıkta gördüğünüz gibi köpük kustu böyle. Hemen veterinere götürdüm her zaman dediği gibi üşütmüş dedi ben bu veterinerlerden fayda göremedim arkadaş 2-3 tane veteriner değiştirdik yok hepsi sadece vitamin veriyor bir ton paraya alıyoruz veriyoruz hiçbir şey değişmiyor. Kedinin benden habersiz tüylerini kestirmişler hayvan 2 aydır depresyonda doğru düzgün kuru mama bile yemiyor. Demem o ki başına benzer bir olay gelenler bir tavsiye verebilir mi ne yapayım ben bu minik dostuma sağlığına kavuşması için?
Dipnot: Kedim Haziran'da 2 yaşına girecek.

Bizde de oldu bu mide asidini kusuyormuş çok hasta idi ancak iyileşti zamanla biz de çok veterinere gittik bir tanesi buldu ne olduğunu sadece 1

Hocam, ben veteriner değilim kesin bir şey söylemem . Yediğiyle ilgili olabilir. Eğer veterinerizinden memnun değilseniz ve Kadıköy'e yakınsanız, size memnun kalacağınız bir veteriner önerebilirim o size yardımcı olacaktır giden herkes memnun.

Maalesef baya uzağım oraya hataydayım

Sorunu neymiş ?
Tam bilmiyorum ablamda kalıyor artık ama çok acı çekiyormuş ağrılar falan dişi de kırılmış 50 tane veterinere götürdük hiç biri bulamadı
Maalesef baya uzağım oraya hataydayım
Ben de hatayda yaşıyorum çoğu veteriner kötü üst düzey veterinerlere götürün araştırma hastanelerine bulurlar sorunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…