Keenetic extra AC1200 vs ZyXEL VMG3625-T20A

Keenetic için olumlu yorumlar görüyorum. Ancak dikkat etmen gereken bir şey var. "Keenetic Extra AC1200" modem değil. "Keenetic Extra DSL" modeli modem yani senin almak istediğin "Keenetic Extra DSL".
Hatta senin için şöyle farkını görebilmen için linkler bırakacağım:
Keenetic Extra DSL
Keenetic Extra

Keenetic için olumlu yorumlar görüyorum. Ancak dikkat etmen gereken bir şey var. "Keenetic extra AC1200" modem değil. "Keenetic extra DSL" modeli modem yani senin almak istediğin "keenetic extra DSL".
Hatta senin için şöyle farkını görebilmen için linkler bırakacağım:
Keenetic extra DSL.
Keenetic extra.

Fark etmemiştim teşekkürler peki bu durumda hangisini önerirsin keenetic exta ve ZyXEL VMG3625-T20A arasından fiyat açısındanda.

Ben olsam Keenetic Extra DSL'i seçerdim. Özellikleri aynı olsa bile çekim gücü açısından ZyXEL marka modemin dışarda anteni yok ancak Keenetic modemde dışarda 4 güçlü anten var. Siz de ikisinin yorumlarına bakın, özelliklerine bakın ona göre karar verin derim. Az para değil sonuçta.

Ben olsam keenetic extra DSL'i seçerdim. Özellikleri aynı olsa bile çekim gücü açısından ZyXEL marka modemin dışarda anteni yok ancak keenetic modemde dışarda 4 güçlü anten var. Siz de ikisinin yorumlarına bakın, özelliklerine bakın ona göre karar verin derim. Az para değil sonuçta.

Yukarıda keenetic extra DSL modem değil dedi anlamadım keenetic extra DSL'de modeme benziyor yorumlarında vs.

Geri
Yukarı