Keenetic Extra DSL 1200 alınır mı?

Berkay Kiraz

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Afyon
Merhabalar, Pc-kolikte diğer yerlerden daha ucuza olduğunu gördüm. En fazla 1500 TL'ye kadar başka önerileriniz var mı? Mevcut olarak Türk Telekom'un bana vermiş olduğu ZyXel modeminin yerine bunu kullanacağım. Aktif paketim fiber 100mbps. Önerir misiniz?

Mevcut olarak kullandığım;

Son düzenleme:
Bir üstü olan Hero DSL modelini aldım. Bahsettiğinizin linki varsa atabilir misiniz?
Bahsettiğimi söylediğiniz linkten kastınız sanırım çekim gücünün zayıf olduğunu söylemem. Yapılan genel yorumlardan çıkardığım bir yargı bu. Belki de çok iyidir.

Hero DSL’i nereden, ne kadara aldınız acaba? Ürün elinize ulaştıysa memnun musunuz?

Bahsettiğimi söylediğiniz linkten kastınız sanırım çekim gücünün zayıf olduğunu söylemem. Yapılan genel yorumlardan çıkardığım bir yargı bu. Belki de çok iyidir.

Hero DSL’i nereden, ne kadara aldınız acaba? Ürün elinize ulaştıysa memnun musunuz?
Bugün öğlen aldım. Biraz kullandıktan sonra incelemesini yaparım. Hepsiburada'dan 2123₺ civarı bir fiyata aldım.

Bugün öğlen aldım. Biraz kullandıktan sonra incelemesini yaparım. Hepsiburada'dan 2123₺ civarı bir fiyata aldım.

Hero DSL ADSL2 +/VDSL2 gözüküyor. TR'de operatörler VDSL bağlantı türünde 100 Mbps üzerinde hız vermiyor diye biliyorum. Gigabit port olmasının mantığı ne bu noktada anlayamadım. Olur da bir gün GigaFiber gelecek olursa bu modem ile tam performans alınamıyor sanırım, hatta 200 Mbps hız almak bile mümkün değil gibi.

Gigabit port, 1 X USB 3.0 ve MU-MIMO, Beamforming, Airtime Fairness için 800 ₺ fazla vermeye gerek var mı acaba? Diğer konularda Hero DSL geleceğe yatırım açısından daha iyi olur denmiş ama ülkedeki internet altyapısının fibere kaydığını düşünürsek ne gibi bir artısı var anlayamadım.

Bu arada fiber altyapınız varsa niye fiber modem almadınız? Eski modeminizde fiber desteklemiyor.

Geri
Yukarı