Keenetic Extra DSL aşırı ısınıyor

rootz

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Hatay/İskenderun
Arkadaşlar merhaba.

Keenetic extra DSL satın aldım 2 gündür kullanıyorum performansı gerçekten harika kablosuz performansı kabloludan daha güzel öyle diyeyim ama modemde aşırı derecede ısınma sorunu var. Elimi alt kısma koyduğum zaman en fazla 3 saniye tutabiliyorum. Gerçekten çok sıcak üst kısım biraz daha az sıcak ama olması gerekenden sıcak.

Performanstan yana problemim yok ama ileride bir sorun yaratır mı bu ısınma? Çok fazla hissediliyor.

Bu problemi yaşayan arkadaşlar varsa ve çözebildilerse nasıl çözebileceğimi anlatırsa sevinirim.
1593886976125.png

Konuyu açtıktan sonra Wİ-Fİ çekim gücünde problemler ortaya çıktı hadi bakalım hayırlısı.

Son düzenleme:
Ürünün web arayüzünden veya mobil uygulamasından işlemci kullanımı kontrol edin. Kullanmadığınız ayar modülleri varsa kaldırmayı deneyin. Sorun hala devam ediyorsa Keenetic firmasına başvurun.

Bir süre kullandıktan sonra düzeliyor firma sürekli bulunduğunuz konum çok sıcaktır diyor ama alakası yok.
Sistem ayarları birleşen seçenekleri kısmından işime yaramayacak ne varsa iptal ettim ısınma biraz azaldı ama eski modemime göre hala 2 kat sıcak
Başka bir çözüm usb girişle çalışan 20 tl ufak bir fan

Son düzenleme:

Geri
Yukarı