Keenetic Extra DSL ile internet paylaşma

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar.

• İnterneti kablolu olarak bilgisayar, televizyon, oyun konsolu... vs. kullanmak istiyorum ve biraz araştırma yaptım ama karsız kaldığım şey şu; acaba hangi ürünü tercih etsem diye düşünüyorum. CAT7 kablo 10-15 metre uzunluğunda her iki ucunda RJ45 portu olan kablo almayı istiyorum. Ömürlük kullanmak için. Bir de veri kaybını azaltmak için. CAT6 ya da CAT5 kablo önermeyin. Bana önerebileceğiniz ürün hangisi olur? Link ya da fotoğraf atarsanız sevinirim. Birden fazla tavsiyeniz olursanız sevinirim. Kablo için bütçem ₺250-350.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar.

• İnterneti kablolu olarak bilgisayar, televizyon, oyun konsolu... vs. kullanmak istiyorum ve biraz araştırma yaptım ama karsız kaldığım şey şu; acaba hangi ürünü tercih etsem diye düşünüyorum. CAT7 kablo 10-15 metre uzunluğunda her iki ucunda RJ45 portu olan kablo almayı istiyorum. Ömürlük kullanmak için. Bir de veri kaybını azaltmak için. CAT6 ya da CAT5 kablo önermeyin. bana önerebileceğiniz ürün hangisi olur? Link ya da fotoğraf atarsanız sevinirim. Birden fazla tavsiyeniz olursanız sevinirim. Kablo için bütçem ₺250-350.

İnternet hızınız nedir?

Geri
Yukarı