Keenetic Omni DSL alınır mı?

masad34

Picopat
Daha fazla  

Arkadaşlar modem bu. Bizdeki kalitesiz modem oyunlarda ping drop yapıyor sürekli. Bufferbload sorunu sanırım. Bende bu yüzden QoS ayarı olan ve internet önceliğini kendi PC'me verebileceğim ayarları olan modem istiyorum. Bu modemde QoS özelliği ve o dediğim ayarlar var mı? Sizce bu modemle pingde ani artma düşüş yaşar mıyım? Ve bu modemin önemli ve güzel özellikleri neler? Ben modemden pek anlamıyorumda. Bu arada internetimiz hazarnet 100Mbps fiber internet. Hazarnette fiber olduğu için Türk Telekom'u kullanıyordu sanırsam. Şu an bizdeki modem Türk Telekom. Sizce üstte linkini attığım modem bu internete yeterli olur mu, kablosuz kullanacağım bu arada. Şimdiden teşekkürler.

Alınmaz. Bunun nedeni Wi-Fi "n"'in artık geçersiz olduğu bir dönemdeyiz. Modem kötü değil ama güncel de değil.

O yüzden cihaz alırkan önceliğiniz en azından Wi-Fi "AC" ve Gbps fiziksel portlar olmalıdır...

Modem güzel kullanıyorum ama şu an sıfır bir modem alacak olsam almazdım. Daha güncel Wi-Fi 6 teknolojisini destekleyen modem almak daha doğru olur.

Ancak bütçem en fazla 1200TL, bu bütçeye o dedğiniz özelliklerde bir modem bulunur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı