Keenetic omni DSL önemli ayarlar nelerdir?

277726

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar modemi daha yeni kurdum. Eskiden kullandığım TD-W9970 model TTNET modemine göre hız konusunda ve ping konusunda çok iyi değerler aldım. Eski modemimde ben oyun oynarken arkada birisi video falan izleyince ping oluyordu ama şimdi herhangi bir sorun olmuyor. Tabii daha çok fazla deneme gerçekleştirmedim ama malum internetim 50 MB olmayınca illa ki birisi film izleyince oyun oynarken sorun çıkartacaktır. Biraz kurcalayarak cep telefonlarına 3MB hız ile sınırladım ki bu telefon için 16MB bir internet kullanıyorsak yeterli diye düşünüyorum. Eğer modem ayarları konusunda bilginiz varsa bana önemli olacak ayarları söyleyebilir misiniz? Ethernet ile bağlantı kuruyorum.
Wi-Fi üzerinde çalışan adguard DNS bilgisayarımda çalışmıyor. Bunu nasıl çözerim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir video buldum arkadaş detaylıca anlatmış ve benim de çok işime yaradı. Eğer birisinin ihtiyacı olursa diye buraya bırakıyorum. Şu an tek sorunum adguard DNS çalışmıyor olması.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…