Keenetic Omni vs ASUS DSL-N16

Rafi Hızlı

Kilopat
Şu an ADSL kullanmaktayım fakat mahalleye fiber veya VDSL bağlantı gelebilir.
Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Neden? Kullananlar cevap verirse sevinirim şimdiden teşekkür ederim. :)

İyi akşamlar arkadaşlar bende keenectic omni dsl almayı düşünüyorum, asus n16p fiyatı yükseldi. Çok fazla olmamış satın alalı ama nasıl 1-2 günlük kullanımları? SNR Marjin ayarı önemli benim için. direk modem arayüzünden ya da telefon ile ayarlama yapılabiliyormu? Hayırlı olsun cihazlarınız.

Keenetic extradsl ve omnidsl de snr ayarlarını manuel ayarlayabiliyorsun.

ExtraDSL kullanıyorum ve çok ama çok mutluyum.

Acaba siz bu firmanın görevlendirdiği bir kullanıcı mısınız? Çünkü bu modemi araştırırken nereye baksam sizi görüyorum youtube, diğer forum siteleri, donanımhaber, vs. Yani bu beni gerçekten işgillendirdi. Modemi gerçekten alıp kullanan biri uzun kullanımdaki tecrübelerini paylaşırsa çok iyi olur. Çünkü youtube ve buradaki incelemeleri de çok şeffaf bulmuyorum.

Acaba siz bu firmanın görevlendirdiği bir kullanıcı mısınız? Çünkü bu modemi araştırırken nereye baksam sizi görüyorum youtube, diğer forum siteleri, donanımhaber, vs. Yani bu beni gerçekten işgillendirdi. Modemi gerçekten alıp kullanan biri uzun kullanımdaki tecrübelerini paylaşırsa çok iyi olur. Çünkü youtube ve buradaki incelemeleri de çok şeffaf bulmuyorum.
Siz böyle söyleyince bir araştırayım dedim. Adam Rus sitesine bile yazmış. 🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı