Kelebek bıçak nereden alınır?

Arkadaşlar konu biraz uçmuş gibi geldi bana. Konuyu açan arkadaşımız çevirmek için kesici olmayan bir bıçak demiş. Muhtemelen antrenman kelebek cakilarini kastetmis. Yani ucu küt ve kesici ağzı dahi yok. Hobi amaçlı insanlar nasıl kalem ceviriyorsa, stres çarkı kullanıyorsa işlev olarak hiçbir farkı yok.
Cevaba gelecek olursak bazı Instagram sayfalarında satıldığını görmüştüm. Bende çok severim hobi amaçlı çevirmeyi ve sallamayi yıllar önce GittiGidiyor'dan almıştım. Şu an satışı yok baktığım kadarıyla.

images (4).jpeg

Sen neyi anlatıyorsun, ben burada teknik mevzuların dışında hiçbir şeye yorum yapmıyorum. İlgi dediğin mevzu trajikomik, burada benim hiçbir gerçek hesabım kayıtlı değil neyin ilgisinden bahsediyorsun. Ergenlere biraz akıl veriyorum sadece, moderatörlerede tepkimi gösteriyorum. Hadi işine, hadi.
Tamam. Bıçakları en iyi sen biliyorsun. Burda yaptığın duyar ve atarın tek sebebi istediğim oyuncağın ismi "kelebek bıçak" olması bu kadar basit. Bıçak istemiyorum. Tekrar söylememe gerek var mı? Bıçak istemiyorum. Bıçak istemiyorum.

Yetişkin resmi koymuşsun gelmiş burada atar yapıyorsun Max 8 yaşındasın.
Yetişkin resmi dediğin halo dizisindeki bir karakter. Gördüğüne yorum yapan dar görüşlü eğitimsiz arkadaş, çok merak ediyorsan işyerimin adresini vereyim yada İnstagram ver seni misafir edeyim. 18 desen neyse de 8 biraz yanık kokusu gibi oldu. ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı