Çözüldü Kelime bazlı reklam nasıl verilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Herkese merhabalar,
Adwords konusunda bilgili arkadaşlar sizden ricam bana Google'da örneğin ekran kartı diye arattığımda girdiğim her sitede ekran kartı reklamları çıkıyor. Şirketim için ben de bu reklam türünden yayınlamak istiyorum. Bu reklam türünü bilenler beni bilgilendirebilirse çok ama çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkese merhabalar,
Adwords konusunda bilgili arkadaşlar sizden ricam bana Google'da örneğin ekran kartı diye arattığımda girdiğim her sitede ekran kartı reklamları çıkıyor. Şirketim için ben de bu reklam türünden yayımlamak istiyorum. Bu reklam türünü bilenler beni bilgilendirebilirse çok ama çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Herkese merhabalar,
Adwords konusunda bilgili arkadaşlar sizden ricam bana Google'da örneğin ekran kartı diye arattığımda girdiğim her sitede ekran kartı reklamları çıkıyor. Şirketim için ben de bu reklam türünden yayımlamak istiyorum. Bu reklam türünü bilenler beni bilgilendirebilirse çok ama çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı