Kelime kayıt programı

• Konuyu başlatan DonQ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 394

DonQ

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,

Aradığım tarz bir programın olup, olmadığını bilmiyorum. Biraz araştırınca genellikle vocabulary uygulamaları çıkıyor ancak tam olarak aradığım şey bu tarz bir uygulamalar bütünü değil. Aradığım program, telefonda gördüğüm ve eklemek istediğim kelimeleri (kelimenin üzerine tıkladığım zaman Tureng'te bak gibi bir kısayolunun olması tercihim) App'e kaydedecek, daha sonra bu kayıtlı kelimeleri PC üzerinden görebileceğim (macOS kullanıcısıyım). Burada amaçladığım şey şu, İngilizce bir şeyler okuyorum ve diyelim kelimeyi bilmiyorum. Kelimeyi Tureng'te aratıp ne olduğunu öğreniyorum ama sonra üzerine düşmeyince tekrar unutuyorum. Bu tarz bir program yapısı ile PC'den bu kelimeleri Excel'e çekip çıktısını alıp vocabulary çalışması yapabilmek. Böyle bir program var mı? Aradığım şeyin fazla komplike bir şey olmadığını düşünüyorum ama umarım aradığım gibi bir program vardır. Yardım edebileceklere şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
Kendi sorumu, kendim çözdüm ancak belki ilerde aynı soruyu soracak biri çıkar diye cevabı vereyim: Anki. Çok işlevli bir uygulama.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı