Kelime Oyunu: Su böreği ile imtihan!

Güzel video. Bu programı çok seviyorum, güzel ve sakin bir havası var. Yeni kelimeler öğrenebiliyorsunuz ve bazı soruların cevabını görünce ''ulan bu böyle mi sorulur'' diye haykırıyorsunuz. :D Zıpır sorular yani.

Aklıma şu geldi birden. :ROFL::ROFL::ROFL:

Remix Adam on Instagram: “Yak aga yak Daha fazlası için takip edin @remixadam.01”

Cevap: Aciz, sanırım.

:D :D Acaba bu videonun devamını nereden bulabilirim? Ali İhsan Varol'un tepkisini çok merak ettim.

Acaba bu videonun devamını nereden bulabilirim? Ali İhsan Varol'un tepkisini çok merak ettim.

İnan ki ben de biraz bakındım devamı var mı diye fakat bulamadım, tekrar bir araştırma yapacağım şimdi. Bulursam ilk siz izleyin. :)

Yaklaşık 40 dakika araştırdıktan sonra o adamın 9 Ekim 2013 tarihinde yapılan programın, ertesi gün yayınlanan videosunda o hareketi yaptığını buldum. Bölüm aşağıda fakat adam videoda yok. İhsan Varol'un o gün giydiği gömlek ve ceketten yola çıkarak buldum da adam yok. Dedektif de olduk. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O adam yarışmacı olarak yarışmamış orada, program başlamadan önce ya da reklam arasında gidip koltuğa oturmuş, milleti güldürmüş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(75 santimetre ve baş harfi ''Y'' olan 5 harfli bir kelime :D) Cevap arşın ama bilerek ''Y'' harfini çıkarmışlar, jeri de adamı trollemiş. :ROFL:

Reklam arası.

Teşekkür ederim, sayenizde ben de bu videonun gerçekte ne olduğunu öğrendim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı