Kena Bridge of Spirits DLC'si ücretsiz mi?

Hüseyin42

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Bugün Steam'e gelmiş uzun zamandır almak istiyordum ama merak ettiğim bir konu var. Oyunun iki versiyonu var, deluxe versiyonunda deluxe pack ve oyunun müzikleri var ama deluxe pack ücretsiz olarak gözüküyor. Yani tam sürümü almak için düz versiyonu almak yeterli mi? Alan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim. Şimdi düzü alıp deluxe pack'i alamazsam 2 gün iade bekleyip tekrar almakla uğraşacağım.

1664303930517.png

Ben normal sürümü aldım Deluxe Pack'i ekleyemiyorum, sadece Deluxe alanlar için sanırsam.
Çok teşekkür ederim aradığım cevap buydu. Az önce Facebook grubundaki bir arkadaş N/A satılmıyor anlamında dedi. Tabi deluxe sürümünde ücretsiz olarak gösterince akıl karıştırıcı oluyor. Düz halini alınca deluxe fiyatı değişiyor mu?

Değişmiş hocam 11 TL'ye alabiliyorsun. Bazı oyunlarda sonradan almaya kalkınca oyunun fiyatını yine ödüyorsun o açıdan iyi düşünmüşler.
Kusura bakmayın ben değişmiş deyince misal oyunla birlikte alınca deluxe aldığınız için ekstra %5 indirim falan olur çoğu zaman onu kastediyorsunuz sandım. Misal oyun normalken 30, deluxe alırsan 40 fakat deluxe ve normali ayrı ayrı alırsan 10 tl fazla ödüyorsun gibisinden. Anlatabildim mi bilmiyorum :D.

Geri
Yukarı