Kendi kişisel sitemin URL'sini nasıl oluşturabilirim?

Dabory

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir site oluşturdum ama internette sitemi aradığımda site çıkmıyor. Sitemin herkese açık olmasını ve Google'da aratılınca sitenin çıkmasını istiyorum. Fakat YouTube'da bunun hakkında video bulamadım. 😡 Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
ARkadaş kısaca özetlemiş.
Google SEO (adı değişti mi bilmiyorum) kodlarını sitenize gömüp, sitenizi de Google üzerine tanıtmanız lazım. Siteniz indeks almaya başlayacak. İçerik, tıklama gibi şeyler arttıkça arama sonuçlarında çıkmaya başlarsınız. Günlük 100 ve üzeri tekil hit alan ve her gün güncel içerik üreten bir site iseniz 6 aydan itibaren ana sayfalara gelmeye başlarsınız. Aksi halde parayı basar, 5 dakikada ilk sonuç olursunuz.

Merhaba, bir site oluşturdum ama internette sitemi aradığımda site çıkmıyor. Sitemin herkese açık olmasını ve Google'da aratılınca sitenin çıkmasını istiyorum. Fakat YouTube'da bunun hakkında video bulamadım. 😡 Sizce ne yapmalıyım?
SEO optimizasyonu yapın ve Google Webmaster servisinde web sitenizi gösterin. Bir süre sonra çıkmaya başlayacak.

Popüler bir websitesine girip html etiketlerinin dizilimlerine benzer bir dizilim yapın.

Eğer makale veya benzeri içerik içeriyorsa bunu <article> etiketlerinin içinde olmasına dikkat et.

Google Botları bu tarz önemli inceliklerden sitenizi tarar ve daha ön plana çıkartır.

Şu sıralar ekipsiz parasız bir web sitesi tamamen çöp gibi bir şey. Neden dersen zaten; her şey hakkında populer web siteleri mevcut; ama paran varsa web sitesi oluşturursun reklamını yaparsın daha sonrada arama optimizasyonlarını yaparsın oldu bitti gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu sıralar ekipsiz parasız bir web sitesi tamamen çöp gibi birşey neden dersen zaten ; herşey hakkında populer web siteleri mevcut;ama paran varsa web sitesi oluşturursun reklamını yaparsın daha sonrada arama optimizasyonlarını yaparsın oldu bitti gitti.
Yanlış düşünüyosun. Benim Twitch kanalım var ve onun için yapıyorum. Aynı zamanda da denemek istiyorum. Herşeyi böyle kesip atmaya hakkın yok.
Arkadaşlar Bu arada o seo şeyinin adı Google search console olmuş. Google beni yönlendirdi. Teşekkürler.

Geri
Yukarı