Kendi yaptığım CS:GO oyunu

Arayüz butonlarını biraz daha güzelleştirmenizi ve oyunun görselini daha net bir görsel ile değiştirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca düşmanlardan birisi havada uçuyor, onu da yere indirirseniz daha iyi olur
tamam 30 dk falan uğraşcam tüm sorunlar için

not:çoğu sorun düzeltildi

Vücudun tüm bölgelerinden tek yiyor. Kafaya tek yemesi ve alt taraflara indikçe verdiğimiz hasarın azalmasını sağlarsan güzel olur.

Vücudun tüm bölgelerinden tek yiyor. Kafaya tek yemesi ve alt taraflara indikçe verdiğimiz hasarın azalmasını sağlarsan güzel olur.
işte o benim için çok ama çok zor ben o dediğiniz yapacak düzeyde değilim daha yaşım 13

acaba masa üstünde steam olsa steamdan cs go açsam aslında güzel olur

Masaüstünde Steam olsa ve Steam'den CS:GO açsam aslında güzel olur.
Bir de masaüstüne Bu bilgisayar, Çöp kutusu gibi simgeleri de eklerseniz masaüstü kısmı daha gerçekçi olur.

hepsine yetişmeye çalışıyorum
Emeğini taktir ettim. Bir de modellerin hepsi aynı, farklı ve daha kaliteli olanlarıyla değiştirebilirsin. Arka plan da çok piksel duruyor. Ve silahı nereye bakarsak o tarafa hareket ettirebilirsen daha güzel durur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…